Historia

Firma rozpoczęła działalność w branży motoryzacyjnej w 1980r


Początkowo jako warsztat rzemieślniczy wykonujący usługi w zakresie elektromechaniki pojazdowej, oraz mycia i zabezpieczeń antykorozyjnyvch wszystkich pojazdów. W roku 1984 zaczęliśmy sprzedawać i obsługiwać pojazdy zagraniczne różnych marek, jako jedyne przedstawicielstwo firmy warszawskiej „Polimar” w byłym woj. rzeszowskim. W roku 1986 jako pionierzy na tutejszym rynku zaczeliśmy obsługiwać samochody japońskie firmy Mitsubishi , oraz przystąpiliśmy do tworzonej wówczas sieci obsługi tychże pojazdów na rynku polskim.Było wtedy osiem warsztatów w Polsce, zaś firmą dystrybucyjną był „Polmot” w Warszawie.

W roku 1988 wstąpiliśmy do sieci obsługi firmy Toyota, którą to prowadziliśmy do 1999 r.
W roku 1994 zakład rzemieślniczy po reorganizacji został przekształcony na firmę Marek Włoch i S-ka Sp. z o.o..
W roku 1999 rozpoczeliśmy współpracę z firmą KIA jako autoryzowany dealer , równolegle prowadząc autoryzacje firmy Mitsubishi. Obecnie jesteśmy niezależną firmą prowadzącą kompleksową obsługę wszystkich pojazdów japońskich i koreańskich, a także obsługujemy w coraz większej ilości takie marki jak Ford i Opel.

Do w/w marek posiadamy części oryginalne, króre są tańsze niż w ASO , jak również części o porównywalnej jakości zwane popularnie zamiennikami. Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam przede wszystkim na rozwiązywanie problemów technicznych, szczególnie takich , których nie potrafią nie chcą , lub nie mogą autoryzowane stacje obsługi, a to daje nam dużą satysfakcję.

 
 
Autoklinika